پخش ویدیو

سازمان مهاجرتی فرناز فیاض بخش

سازمان مهاجرتی فرناز فیاض بخش با سالیان متمادی تجربه در امر مهاجرت متقاضیان ایرانی در کلیه نقاط دنیا به کشورهای امریکا، کانادا، اروپا، استرالیا و نیوزیلند در خدمت هموطنان عزیز می‌باشد.
اخیرا کشور کانادا با امتیازات خاصی که برای متقاضیان مهاجرت خود قائل شده است از کشورهای دیگر در امر مهاجرت پیشی گرفته است.کشور کانادا با مساحتی ۷ برابر ایران دارای جمعیتی حدود نصف ایران می‌باشد و از آنجا که جمعیت کانادا رو به پیری می‌باشد نیازمند نیروهای جوان نخبه و متخصص و حتی سرمایه گذار می‌باشد و ما در این مسیر و نیل به کانادا همگام شما خواهیم بود.

برای پرواز آماده اید؟

سوالات متداول

titleline

سوالات رایجی که شما از ما میپرسید

بسته به نوع مهاجرت، کشور مقصد و شرایط شما، هزینه‌ها متغیر خواهند بود. این شامل هزینه‌های ویزا، تحصیل، زندگی اولیه و … می‌شود.

این به اهداف شما بستگی دارد. آیا می‌خواهید تحصیل کنید؟ دنبال کشوری هستید که بازار کار خوب داشته باشد؟ یا به دنبال سرمایه‌گذاری و کسب تجارت هستید؟

بله، مهاجرت معمولاً نیازمند هزینه‌هایی از قبیل هزینه‌های ویزا، تحصیل، زندگی اولیه و… می‌باشد. همچنین، بعضی کشورها برای دریافت ویزا یا اقامت دائم از متقاضیان مالیات یا سرمایه اولیه مشخصی می‌خواهند.

این نیز به قوانین و شرایط مربوط به هر کشور بستگی دارد. برخی از راه‌های معمول شامل تحصیل، سرمایه‌گذاری، استخدام، یا ازدواج می‌شوند. باید به مقررات کشور مورد نظر دقت کرد و بهترین راه متناسب با شرایط شما را انتخاب کرد.

customericon
مشتری راضی
۰ +
مهاجرت ایکون
مهاجرت موفق
۰ +
ایکون مشاوران
مشاوران حرفه ای
۰ +
ایکون ویزا
دریافت ویزا
۰ +