مهاجرت به استرالیا

استرالیا یکی از بهترین مقصد های مهاجرتی در دنیا به شمار می آید به طوری که به عنوان سومین کشور مهاجرتی در سراسر دنیا شناخته می شود. سالانه بسیاری از افراد به این کشور مهاجرت می کنند ‌.

عوامل بسیار زیادی وجود دارند که سبب شده اند مهاجران، این کشور را برای مهاجرت برگزینند. از جمله این معیار ها می توان به رفاه مالی و کیفیت زندگی بالاتر و امنیت بیشتر اشاره نمود.

راه های بسیار مختلفی وجود دارد که افراد از طریق ان می توانند به این کشور مهاجرت کنند. هریک از این روش های مهاجرتی شرایط خاصی را دارند که تمامی مهاجران قبل از هرچیزی باید از این شرایط آگاه باشند.

در ادامه به بررسی روش های مهاجرت به این کشور محبوب خواهیم پرداخت. اگر شما نیز قصد مهاجرت به استرالیا را دارید اما از جزئیات و شرایط آن آگاه نیستید، در ادامه مقاله جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 

 

بیشتر بخوانید : راه های مهاجرت به آلمان و سرمایه لازم برای آن

راه های مهاجرت به استرالیا

خب قبل از هر چیزی لازم است بدانید که از روش های بسیار مختلفی می توان به استرالیا، این کشور مهاجر پذیر مهاجرت کرد. اما مدنظر داشته باشید که هریک از این روش ها از شرایط و قوانین خاصی پیروی می کنند، یعنی اینکه فرد مهاجر فقط در صورت داشتن این شرایط ها می تواند به این کشور مهاجرت کند.

در ادامه راه های مهاجرت به استرالیا را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و استارت آپ
 • مهاجرت از طریق تولد
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت از طریق پناهندگی
 • مهاجرت نخبگان( ویزای گلوبال تلنت)
 • اسپانسرشیب خانوادگی

مهاجران از طریق روش هایی که در بالا به ذکر آن پرداختیم می توانند به استرالیا مهاجرت کنند. اما از میان روش هایی که ذکر کردیم تنها سه روش( مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ) دارای طرفداران زیادی می باشند.

دلیل آن هم به این خاطر است که دیگر روش های مهاجرت دارای شرایط و قوانین پیچیده ای هستند و به همین خاطر هر فردی قادر به مهاجرت از طریق این روش ها نمی باشد.

همچنین در نظر داشته باشید که هر فردی توان سرمایه گذاری در استرالیا را ندارد، به همین دلیل می توان گفت که مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری از ساده ترین روش های مهاجرت به این کشور به حساب می آیند.

بنابراین افرادی که دارای سن پایین هستند می توانند از طریق مهاجرت تحصیلی و کاری به استرالیا مهاجرت کنند و از مزایای بسیار خوب شهروندی در این کشور بهره مند شوند.

 

 

مهاجرت به استرالیا

مزایای مهاجرت به استرالیا

ممکن است از خود بپرسید که چرا استرالیا به عنوان سومین کشور مهاجرتی در سراسر دنیا شناخته می شود و یا چرا بسیار از افراد در نقاط مختلف دنیا به این کشور مهاجرت می کنند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوئیم که مهاجرت به استرالیا از مزایای بسیار خوبی برخودار است.

به همین علت بسیاری از افراد این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می کنند. در اینجا قصد داریم مزایای مهاجرت به این کشور را مورد بررسی قرار دهیم.

 • ثبات اقتصادی و امنیت شغلی
 • پوشش درمانی گسترده دولتی
 • استاندارد های بالای نظام آموزشی
 • سطح علم و فرهنگ و رفاه بالا
 • مهاجرت پذیر بودن این کشور
 • مناظر طبیعی و پوشش جانوری فوق العاده
 • تنوع شغلی بالا با حقوق زیاد
 • تحصیل رایگان برای افراد زیر ۱۸ سال

سرمایه لازم برای مهاجرت 

سرمایه مورد نیاز برای مهاجرت کردن به استرالیا یکی از مباحثی است که نمی توان در رابطه با آن اطلاعات دقیقی را ارائه داد، این موضوع به عوامل بسیار مختلفی وجود دارد و تعیین سرمایه لازم برای مهاجرت به این کشور کار دشواری است.

خب قبل از هرچیزی باید بگوئیم که میزان سرمایه ای که افراد برای مهاجرت به استرالیا به آن نیاز پیدا خواهند کرد، بسته به نوع روش مهاجرتی که انتخاب می کنند متفاوت است. به عنوان مثال در مهاجرت تحصیلی هزینه های مربوط به ثبت نام در دانشگاه، شهریه دانشگاه و….وجود دارد. در صورتی که در مهاجرت کاری این گونه هزینه هایی وجود ندارد. جهت دریافت ویزای مولتی کانادا لطفا کلیک کنید.

 

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی روش های مهاجرت به استرالیا پرداختیم و هم چنین مزایای مهاجرت به این کشور را مورد بررسی قرار دادیم. اگر شما نیز به فکر مهاجرت به این کشور هستید و اطلاعات دقیقی در رابطه با آن ندارید می توانید از مطالب ذکر شده در این مقاله استفاده نمایید.

همچینن در صورتی که نیازمند اطلاعات بیشتر و دقیق تری هستید می توانید به سایت موسسه فرناز فیاض بخش مراجعه نمایید. کارشناسان این موسسه در هر زمان پاسخگوی سوالات شما در این مورد خواهند بود.

 

منبع : www.immigration-residency.eu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *