پیکاپ ویزا کانادا

وقتی که می‌ خواهید وارد کشورهای مختلف از جمله کانادا شوید، یک سری قوانین هست که باید آنها را رعایت کنید. مثلاً اخذ ویزای کانادا جزو اولین قوانینی است که خیلی ‌ها نسبت به آن مطلع هستند و به دنبال راه‌ های قانونی می‌ گردند تا هر چه سریع‌ تر بتوانند ویزا را بگیرند. شاید خیلی از شما هم در این پروسه راجع به پیکاپ ویزا کانادا چیز هایی شنیده باشید اما دقیقاً ندانید که موضوع از چه قرار است. ما در این مقاله می‌ خواهیم راجع به این مورد اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار دهیم. پس تا انتها با ما همراه شوید.

تعریف پیکاپ ویزا کانادا چیست؟

اخذ ویزای کانادا یک سری مراحل دارد. پروسه ارسال پاسپورت به مراکز مختلف، پردازش ویزا و همچنین ارسال آنها به سفارت کانادا برای وارد کردن لیبل ویزای کشور کانادا را با عنوان پیکاپ ویزای کانادا می‌ شناسند.

در حقیقت قبل از اینکه شما وارد کانادا شوید، باید مراحلی را در پیش بگیرید. آخرین مرحله‌ای که باید به سرانجام برسد؛ پیکاپ پاسپورت کانادا از سفارت یا دفتر وک در کانادا است.

در واقع یک نامه به شما می‌ دهند که طبق آن پاسپورتتان به سفارت کانادا ارسال می‌ شود. سفارت کانادا داخل ایران نیست و در نتیجه برای اینکه شما پیکاپ ویزا کانادا بگیرید و لیبل ویزا هم روی آن درج شود، کاری که باید انجام دهید، این است که پاسپورت را به سفارت کانادا در یکی از کشورهای همسایه ایران ارسال کنید.

اگر بخواهیم موضوع را کمی شفاف‌ تر توضیح دهیم، باید گفت هر گاه که عباراتی مثل پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا کانادا را شنیدید، به معنای این است که لیبل ویزای کانادا روی آن‌ ها درج شود.

بیشتر بدانید: ویزای مولتی کانادا

پیکاپ ویزا کانادا

مزایای اخذ پیکاپ ویزای کانادا

به احتمال قریب به یقین متوجه شدید که پیکاپ ویزا کانادا چیست؛ اما نمی‌ دانید که اخذ آن چه مزایایی می‌ تواند در پی داشته باشد. مهم ترین مزایای آن شامل موارد زیر است:

صرفه‌جویی در هزینه‌ ها

موردی که برای پیکاپ ویزا کانادا همیشه به آن تاکید داریم، مسئله مربوط به صرفه‌جویی در هزینه‌ ها است. زمانی که شما این پروسه را به یک فرد با تجربه یا یک آژانس معتبر می‌ سپارید، دیگر مجبور نخواهید بود که برای بلیط هواپیما یا اقامت چند روزه در آن کشور هزینه زیادی را پرداخت کنید. در نتیجه پولِ مربوط به خورد و خوراک، رفت و آمد و هتل یا دیگر هزینه‌ ها برایتان خیلی کمتر خواهد بود. در غیر این صورت مجبور هستید تمامی هزینه‌ ها را با قیمت بالا پرداخت کنید.

صرفه‌جویی در زمان

از دیگر مزایای پیکاپ ویزا کانادا این است که می‌تواند در زمانتان تا حد زیادی صرفه‌جویی داشته باشد. مثلاً شما مجبور هستید چند روز از زمان خود را به این موضوع اختصاص دهید و به یک کشور دیگری بروید تا پیکاپ ویزای کانادا بگیرید. شاید خیلی از شما هم فکر کنید که انجام این کار اصلاً منطقی نیست و با خودتان فکر می‌ کنید که می‌توانید این کار را برای برنامه‌ ریزی ورود به کانادا از طریق یک راه دیگر امتحان کنید اما اگر این زمان را اختصاص دهید، نه تنها هزینه‌ هایتان کمتر خواهد شد، بلکه از خیلی از مراحل جلو می‌ افتید و در نهایت در زمانتان صرفه‌جویی خواهد شد.

بیشتر بدانید: شرایط تحصیل در کانادا

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا

چنانچه قصد اخذ پیکاپ ویزا کانادا را دارید، باید مدارکی داشته باشید تا کار شما وارد پروسه اصلی خود شود که این مدارک شامل موارد زیر هستند:

  • اصل پاسپورت به امضا رسیده
  • نامه تاییدیه مربوط به ویزای کانادا یا پاسپورت
  • درخواست تکمیل صفحه آخر مربوط به ایمیل سفارت که شامل مشخصات فردی است
  • ارائه وکالت نامه به یک فرد مجاز یا به یک آژانس مسافرتی برای انجام مراحل پیکاپ
  • دو قطعه عکس ۵ در ۷ پشت نویسی شده

چرا سازمان مهاجرتی فرناز فیاض بخش

سازمان مهاجرتی فرناز فیاض بخش با تجربه‌ای چندین ساله در زمینه مهاجرت افراد ایرانی به کشورهای مختلف جهان، از جمله امریکا، کانادا، اروپا، استرالیا و نیوزیلند، در خدمت هموطنان عزیز قرار دارد. امروزه، کانادا به عنوان یکی از مقاصد برتر برای مهاجرت، با سیاست‌ها و امتیازات ویژه‌ای که برای متقاضیان مهاجرت تعریف کرده است، از سایر کشورها در این زمینه جلوگیری کرده است.

کانادا با مساحتی برابر ۷ برابر ایران، جمعیتی نصف جمعیت ایران را دارا می‌باشد. با این حال، به دلیل رو به افول رسیدن جمعیت این کشور، نیازمند مهاجرت نیروی متخصص به کانادا است. همچنین، کانادا باز هم به دنبال جذب سرمایه‌گذارانی است که بتوانند به رشد و توسعه اقتصادی آن کمک کنند. سازمان مهاجرتی فرناز فیاض بخش آماده است تا در این مسیر و همراهی با شما، به هموطنان عزیز کمک کند تا به کانادا مهاجرت کنند.

استفاده از خدمات سازمان مهاجرتی فرناز فیاض بخش، شامل مشاوره در مورد مهاجرت به کانادا، ارائه اطلاعات کامل درباره فرصت‌های شغلی، راهنمایی در اخذ مدارک و امور مربوط به ویزا و اقامت، و همچنین پشتیبانی در مراحل پس از ورود به کانادا می‌باشد. ما با تیمی مجرب و متعهد، همراهی شما را در این مسیر تا آغاز یک زندگی جدید در کانادا خواهیم کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شروع فرایند مهاجرت به کانادا، می‌توانید با سازمان مهاجرتی فرناز فیاض بخش تماس حاصل فرمایید.

جمع‌ بندی

اخذ پیکاپ ویزا کانادا موردی است که شاید خیلی ها به آن توجه نکنند اما با دانستنِ آن می‌ توان تا حد زیادی در زمان و هزینه‌ ها صرفه‌ جویی کرد و در نهایت متوجه شد که چقدر کار را راحت‌ تر کرده است. به خاطر همین است که تاکید می‌ کنیم برای گرفتنِ آن اقدام کنید. در این مقاله راجع به تعریف پیکاپ ویزای کانادا، مزایا و مدارک لازم برای اخذ آن اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار دادیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت فرناز فیاض بخش مراجعه کنید و از مشاورین کمک بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *