ویزای توریستی کانادا مناسب چه کسانی است؟ + مزایا💥

ویزای توریستی کانادا یکی از محبوب ترین و پر تقاضا ترین ویزا های دنیا به شمار می آید، که اکثر افراد هر ساله برای گشت و گذار و دیدن خانواده و یا اقوام در کانادا، برای اخذ ویزای توریستی این کشور اقدام می کنند.

در واقع مزایای ویزای کشور کانادا موجب شده که افراد زیادی به دنبال اخذ این ویزا باشند. در ادامه مطالب می خواهیم به بررسی مزایا و شرایط اخذ ویزای توریستی کشور کانادا بپردازیم پس تا پایان مطالب همراه ما باشید.

 

ویزای توریستی کانادا برای چه کسانی مناسب می باشد؟

 

ویزای توریستی کانادا برای افرادی که قصد دارند ویزای کاری کشور کانادا را دریافت کنند، بسیار مناسب است؛ زیرا با این ویزا می توانند در مدت حضور در کشور کانادا با کارفرما به مذاکره بپردازند و شرایط کاری این کشور را مورد بررسی قرار دهند.

در واقع ویزای توریستی  این کشور با یک سری اهداف مهم مانند دیدار با خانواده یا اقوام، شرکت در سمینار، کنفرانس یا دوره آموزشی کمتر از مدت زمان ۶ ماه دریافت می شود.

مدت زمان حضور در کشور کانادا یا ویزای توریستی یک فرصت بسیار عالی و مناسب، جهت شرکت در دوره های کوتاه مدت زبان به شمار می آید، که پس از پایان این دوره ها فرد متقاضی در صورت تمایل می تواند برای اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا درخواست دهد.

علاوه بر این کسانی که از بستگان و خانواده خود دعوت نامه دریافت کنند، ویزای توریستی کانادا برای آن ها بهترین و مناسب ترین گزینه محسوب می شود، که این یکی از اصلی ترین مزایای ویزای کشور کانادا می باشد. برای دریافت ویزای توریستی کشور کانادا بایستی یک سری مدارک مهم را ارائه دهید و در صورتی که یکی از مدارک شما ناقص باشد، درخواست ویزای شما با مشکل مواجه می شود و ممکن است که رد شود.

از مهم ترین و اصلی ترین مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کشور کانادا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه تمامی مدارک هویتی مانند پاسپورت و شناسنامه
  • گردش حساب بانکی و همچنین اثبات تمکن مالی
  • ارائه مدارک ملکی و شغلی
  • گواهی عدم سو پیشینه
  • ارائه گواهی اشتغال به تحصیل
  • ارائه سند ازداوج
  • دعوت نامه در صورت وجود
  • متقاعد کردن افسر پرونده از این که بعد از اتمام مدت ویزا به کشور خود باز می گردید.

 

 

ویزای توریستی کانادا

مزایای ویزای توریستی کانادا

 

ویزای توریستی کانادا به دو صورت مالتی و سینگل صادر می شود که در هر بار ورود به این کشور می توانید در مدت زمان ۶ ماه در این کشور بمانید.

یکی از اصلی ترین مزایای ویزای توریستی به صورت مالتی این است که پس از مدت ۶ ماه اقامت در این کشور و بعد از خروج و ورود مجدد، دیگر به اخذ مجدد ویزای این کشور نیازی ندارید. یکی از مهم ترین مزیت این ویزا این است که متقاضی می تواند با شرایط زندگی در کانادا آشنا شود و سپس در مورد اقامت دائم در این کشور، کاملا آگاهانه تصمیم بگیرید.

دقت داشته باشید که مدت اعتبار ویزای کشور کانادا به اعتبار پاسپورت شما بستگی دارد، به عنوان مثال برای ایرانیان، ویزای مالتی معمولا حدود ۵ سال اعتبار دارد.

علاوه بر این بهتر است بدانید که ویزای کانادا تنها جهت بازدید از کشور کانادا برای شما صادر می شود و با استفاده از آن نمی توانید در این کشور مشغول به کار شوید. اما می توانید در صورت تمایل در دوره های آموزشی که مدت آن حدود ۶ ماه است شرکت کنید.

با استفاده از این نوع ویزا، اجازه رانندگی در این کشور را دارید، اما بایستی گواهینامه رانندگی کشور خود را نیز داشته باشید. علاوه بر این می توانید در این کشور یک حساب بانکی داشته باشید. لازم به ذکر است که این ویزا تنها برای گردشگری صادر شده و اجازه انجام فعالیت های دیگر را در این کشور نخواهید داشت.

 

سخن پایانی

 

ویزای توریستی کانادا یک نوع ویزای گردشگری است که به آن ویزای مولتیپل نیزگفته می شود. این ویزا برای متقاضیان جهت دیدار با اقوام و خانواده و بازدید از جاذبه های دیدنی کشور کانادا، یک گزینه مناسب محسوب می شود. جهت اخذ این ویزا لطفا با کارشناسان ما در سایت فیاض بخش ارتباط برقرار کنید.

در واقع با این نوع ویزا می توانید مدت ۶ ماه در کشور کانادا بمانید. امیدواریم مطالب ذکر شده در مورد این نوع ویزا برای شما مفید واقع شده باشد.

منبع : wikipedia.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *